Paweł Jaszczuk – bart i pisarz. Przyjechał z gitarą i swoją nową książką do seniorów z „Domu Nad Doliną” w Różnowie. W pierwszej części spotkania nasi mieszkańcy oklaskiwali pana Pawła za wykonywane ballady i romanse autorstwa Bułata Okudżawy i Włodzimierza Wysockiego.

Tak jak Ci wielcy bardowie, którzy w swojej twórczości poruszali serca słuchaczy tak Paweł Jaszczuk wlewał w te serca miłość i nadzieję, tak bardzo potrzebną w przezwyciężaniu trudów dnia codziennego.

Prawie godzinny występ, jak z bicza strzelił, a emocje i wzruszenie jeszcze długo po występie malowały się na twarzach słuchaczy.

W drugiej części spotkania autor zaprezentował nam swoją najnowszą książkę, w której akcja rozgrywa się w domu opieki i jak pisze autor „namiętności życia nie gasną mimo upływu lat bohaterów.” Szczęśliwa przystań to opowieść skłaniająca do refleksji, ale również wciągająca czytelnika niczym najlepsza powieść sensacyjna. Tak, więc życie w szczęśliwej przystani to nie monotonia, to miłość pożądanie i dni pełne wyzwań, a może i oczekiwań?

Przypomnijmy, że Paweł Jaszczuk jest autorem wielu kryminałów, thrillerów oraz powieści obyczajowych.

Dziękujemy za miłe chwile i książkę z dedykacją dla naszych seniorów.